KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9065079
nr 906 5079
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Akvarell, Thage Nordholm (1927-1990), Stilleben, signerad. 1955, 23x29
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 19:32:03
18/8 13:10:18